Moon Kids mänguasjapoest leiate mänguasju juba beebieast alates. Alustades närimis-, vaatlemis- ja katsumisleludest veelgi põhjalikumalt lapse arengut toetavate puidust mänguasjadeni. Parima valiku leiab Little Dutchi valikust mahedates toonides. Kvaliteetsed puidust mänguasjad kestavad hästi ja tihti võib neid jagada põlvest põlve, mis on nostalgiline ja ühtlasi suurt emotsionaalset väärtust omav.

Meie arvates, peab üks õige mänguasi olema lõbus ja arendav. Oleme oma valikus lähtunud just nendest kriteeriumitest. Näiteks on kaubamärgi DJECO mängud ja pusled viimse detailini läbi mõeldud. Just selle kaubamärgi valikust leiab suure valiku käsitöö- ja meisterdamiskomplekte, lauamänge ja puslesid. Lapse arengut toetavad kindlasti ka rollimängud. Nukumajad tüdrukutele ja tööriistad poistele, lisaks köögi- ja poemängud.

Pere suurematele lastele pakume juba tuntuid kaubamärke nagu Barbie, L.O.L, Nerf, Lego, Paw Patrol, Burago autod, Kindi Kids, Fur Real ja paljusid teisi. Poistele on väga hea puldiautode valik.

l-o-l  barbie fur-real

paw-patrol  lego      nerf