Lego on tuntud kaubamärk kogu maailmas ning ei vaja pikka tutvustust. Imelised klotsid on loodud arendama lapse peenmotoorikat, täiendama tema fantaasfiamaailma ja tänu suurele valikule, ei jäta külmaks ühtegi last.

Legol on aastate jooksul tekkinud äärmiselt palju uusi põnevaid sarju. Kõige tuntumad on kindlasti Lego Duplo pere pisematele lastele. Lego Duplo klotsid on suuremad, et oleks väikelapsel mugavam käes hoida ja alustada ehitamisega juba pisikesest peast.

Lego Friends on tüdrukute sari. Väikesed tegelaskujud on tüdrukud ja põnevad komplektid hõlmavad endas igasuguseid ameteid ja hooneid nagu näiteks kool, kohvik, juuksurisalong, loomakliinik jne.

Lego City on tuntud poiste sarjana. Kuigi sealt leiab päris palju põnevaid komplekte ka tüdrukutele. Politsei, vangla, kiirabi, haigla, tuletõrjejaam on vaid vähesed valikusse kuuluvad komplektid, kuid ilmselt ühed paeluvamad teemad poiste jaoks.

Põhisarjadele lisaks on üks uuemaid sarju Lego Marvel. Kindlasti üks poiste lemmikuid, kuna ehitada võid oma lemmikuid tegelaskujusid nagu näiteks ämblikmees.

Lego Jurassic sisaldab juba filmist tuntuks saanud dinosauruseid ja linde, lisaks leiab põnevaid autosid ja lennukeid.

Lego Technic on taaskord eriti põnev just poistele, kuna ehitada saab oma lemmikmasinaid ja väga tihti on neil veel tagasi tõmmatav funktsioon.

Lego Creator on mõeldud suurematele lastele ja ka täiskasvanutele, kellele meeldib tõsiselt nokitseda ja uurida ning selle tulemusena valmib põnev tuntud hoone, taim või hoopis vana-aegne auto.

lego